Перейти к содержимому

IPB Style © Fisana

Ремонт квартири в Сєвєродонецьку. Як підібрати гіпсокартон і встановити його?

Опубликовано: 26.01.2020

Чим потрібно запастися

Існує кілька варіантів інструментів, якими можна різати металевий профіль для гіпсокартону:
  • ножиці;
  • електролобзик;
  • ножівка;
  • болгарка;
  • відрізний верстат.
Кожен з цих інструментів має свої переваги і недоліки. Тому вибирайте той з них, який здасться вам найбільш зручним. Головне пам'ятайте - після обрізки профіль повинен залишитися в робочому стані. Якщо вас цікавить по хорошей цене гіпсокартон і профіль для нього в Сєвєродонецьку, то ви можете замовити це на сайті https://severodoneck.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/profil-dlja-gipsokartona/.

Варіанти нарізки

Як вже говорилося трохи вище, різати профіль для гіпсокартону можна різними способами. Вони різняться, в залежності від того, який використовується інструмент. Розглянемо кожен із способів більш детально:
  • ножиці по металу. Користуючись ножицями можна легко, швидко і просто розрізати будь-який металевий елемент каркаса. Тим більше що ножицями зазвичай і вважають за краще користуватися для подібної нарізки. До того ж знайти їх в будинку куди простіше. Орудуючи ножицями можна розрізати рейку без зайвого сміття і бруду і тим більше шуму. Тому такий інструмент залишається найпопулярнішим в будівельних роботах, пов'язаних з гіпсокартоном;
Зверніть увагу! Не варто спеціально купувати дорогі сучасні ножиці. Різати без проблем можна і за допомогою старих радянських моделей.
  • пилка для металу і електролобзик. Більш галасливий і брудний спосіб, так як в процесі роботи електролобзика на підлогу буде падати металева стружка. Зріз в результаті вийде гладкий і рівний, на відміну від роботи з ножицями, однак сам інструмент обійдеться набагато дорожче, ніж ножиці;
  • ножівка по металу. Самий незручний метод. Різати рейки для гіпсокартону таким інструментом дуже незручно і довго, так як метал, через свою тонкощі, буде постійно залипати;
  • болгарка. Її можна замінити дрилем з аналогічним режимом. Працювати з болгаркою буде дуже шумно і «видовищно», так як в усі сторони будуть летіти іскри. Спосіб не рекомендується до використання, якщо в кімнаті поклеєні шпалери, так як відлітають іскри можуть пропалити в них дірки.
Зверніть увагу! При роботі з болгаркою потрібно дотримуватися техніки безпеки. Обов'язково одягайте захисні окуляри на очі. Як бачимо, всі інструменти для нарізки профілів мають певні переваги і недоліки. Найбільш часто з вищенаведеного переліку використовуються ножиці по металу. Тільки пам'ятайте, що їх використання може злегка змінити зріз, привівши до його незначній деформації. Але зате ви без зайвих бруду, шуму і грошових витрат зможете нарізати каркасний елемент на шматочки потрібної довжини. Після ножиць, пальму першості по використанню отримав електролобзик. Звичайно, тут має бути місце бруд і не дуже приємний шум. Але зате зріз виходить ідеально гладким. Решта інструментів мають більше недоліків, ніж переваг. Хоча вони і дають гладкий зріз, але шум і бруд, які будуть супроводжувати весь процес, перекреслений будь рівний рез. Зверніть увагу! Який би інструмент ви не використали, перед нарізкою матеріалу переконайтеся в тому, що всі виміри були зроблені правильно.