Перейти к содержимому

IPB Style © Fisana

Як вибрати грамотно пінополістирол (пінопласт)?

Опубликовано: 13.01.2020

Порівняльна характеристика

Порівняємо два матеріали на основі вищеописаних характеристик. Пінополістирол виступає найкращим утеплювачем, так як його показник теплопровідності нижче, що означає, що він гірше пропускає тепло і затримує його в приміщенні. Ви можете по хорошей цене замовити пінополістирол (пінопласт) в місті Рівне на сайті.

Крім того, міцність першого матеріалу набагато вище пінопласту. Та й здатність відштовхувати воду теж. Однак, у матеріалів є і одне істотно однаково властивість - вони обидва горючі. Варто розглянути і ще один фактор, який характеризує матеріали - усадка. Чим вона вища, тим гірше матеріал, як утеплювач. Так, у пінопласту цей показник є досить високим, він легко мнеться і піддається механічній дії. Особливо він вразливий перед прямими сонячними променями. А ось пінополістирол набагато краще справляється з механічними діями і ультрафіолетовими променями. Це пов'язано зі способом його виробництва та обробки матеріалу. Таким чином видно, що якщо бюджет обмежений, а будівництво не чекає, то варто купити пінопласт. Однак, варто пам'ятати, що скупий платить двічі. Бо доведеться вкластися в те, щоб пінопласт добре виконував свої функції, як утеплювач. Бути акуратним в при його транспортуванні. А також ознайомитися з правилами його монтажу і установки.

При виборі необхідно керуватися наступними правилами: Визначитися для яких робіт і утеплення чого потрібен утеплювач. У відповідність з цим вибирається марка матеріалу. Вона не повинна бути нижче 40. Звернути увагу варто на те, як був проведений матеріал відповідно до ГОСТу або по ТУ. Залежно від цього характеристики матеріалів можуть відрізнятися. Ще одним моментом при виборі матеріалу є невелика перевірка: від матеріалу потрібно відламати шматочок і перевірить, на скільки сильно він кришиться. Останнім пунктом при виборі є знання якісних виробників, найчастіше це європейські фірми, проте є і російські - Піноплекс. У даній статті ми розібралися в чому відмінність між пінопластом і пінополістиролом. Який з матеріалів краще і в якій сфері.