Перейти к содержимому

IPB Style © Fisana

Відпочинок на морі

Опубликовано: 13.01.2017

видео відпочинок на морі

Відпочинок на морі НАРеШті

     Недорогий відпочинок на морі в Україні з дітьми в гарячий літній денек, на теплому піску пляжу, під тихий шелест хвиль Чорного моря. Ось про що мріють багато молодих сімей перед своєю заслуженою відпусткою на морі. Відпочинок на морі — це чудова можливість не просто добре відпочити, але й запастися бадьорістю на весь рік, очистити організм і поправити здоров'я, оздоровити дітей, зміцнивши їхній імунітет перед зимовими холодами.

     Якщо ви бажаєте відчути свіжість та запах морського повітря, настояного на травках і квітах, поніжитися у променях південного сонця, шукаєте нових вражень від повноцінного відпочинку – до Ваших послуг База відпочинку „Трембіта”. Адже тільки здесь можна відпочити прямо на березі моря за 260 грн. на добу з 3-х разовим харчуванням. База відпочинку потопає в зелені дерев та квітів. Дерев’яні котеджі з літніми верандами, кімнати для 2, 3 і 4 осіб.

      Відпочинок на Чорному морі очень комфортний, що обумовлено не тільки хорошою екологічною ситуацією, але і постійно високими температурами повітря і води. Якщо ви шукаєте відпочинок на морі з дітьми, подалі від сірих буднів і звичного середовища – ми влаштуємо вам незабутній сімейний відпочинок!

 


Болгарія - відпочинок на морі!!


сімейний відпочинок на чорному морі піщані пляжі в Лебедівці Одеса оптимальні ціни недорого


rss