Перейти к содержимому

IPB Style © Fisana

Підбір клейових сумішей. Як вибрати клей для пінопласту?

Опубликовано: 26.01.2020
Пінопласт досить часто застосовується для утеплення приміщень. Працювати з ним зручно і просто, він відмінно справляється з поставленим завданням. Але щоб результат порадував, важливо знати, чим клеїти пінопласт до різних поверхонь. Від типу підстави буде залежати вибір клейового складу. Їх є безліч з різними характеристиками. При виконанні ремонтних і теплоізоляційних робіт може виникнути необхідність склеїти пінопласт між собою або приклеїти його до бетону, дереву, фанері, металу та інших підставах. У кожному разі потрібно розглядати інший клейовий склад, який за своїми характеристиками підходить для кожного матеріалу. Якщо вас цікавить по хорошей цене клей для пінопласту в Дніпрі, то ви можете замовити його на сайті https://dnepr.kub.in.ua/kleevye-smesi/klej-dlja-penoplasta/. Чим можна клеїти пінопласт:
 1. Сухими цементними сумішами. На упаковці таких засобів указується, що вони призначені спеціально для пінопласту, інші суміші для цього не підійдуть.
 2. ПВА. Доцільно застосовувати тільки для приклеювання до металу.
 3. Монтажною піною. Не користується широкою популярністю для приклеювання пінопласту.
 4. Поліуретановим клеєм. Один з кращих варіантів при теплоізоляції.
 5. Рідкими цвяхами. Хороший варіант для швидкої і якісної роботи.
 6. Аерозольним клеєм. Вартість його трохи вище аналогів, але він вважається найбільш практичним і зручним варіантом для приклеювання пінопласту. Відрізняється швидким застигання і економною витратою.
Сухий будівельний клей для екструдованого пінополістиролу включає до свого складу пісок, цемент і допоміжні компоненти, які потрібні для поліпшення властивостей. Продається він зазвичай у великих мішках по 5 і 25 кг. Для приготування клею потрібно змішувати його з водою в певних пропорціях, які вказуються виробником на упаковці. Позитивними сторонами такого клейового речовини можна виділити:
 1. Можна клеїти на різні підстави, включаючи двері, штукатурку, цегла.
 2. Підходить для склеювання пінопласту між собою.
 3. Має доступну вартість.
 4. Добре переносить перепади температур і високу вологість.
 5. Може виправити нерівності і дефекти підстави.
З мінусів варто відзначити витрати часу на заміс кошти. Клей має певний час для роботи після приготування. Через 1-3 години він стає непридатним, тому працювати потрібно швидко.