Перейти к содержимому

IPB Style © Fisana

Популярний кладочний будматеріал - газоблок. Основи вибору

Опубликовано: 26.01.2020

Застосування газобетону для перегородок

Газобетон стане придатною основою і для зведення перегородок в будівлях різного типу, бо цей матеріал не тільки міцний і відмінно утримує тепло, але ще й має досить гарну звукоізоляцію. На користь газобетону говорить і той момент, що блоки мають різну товщину (50-200 мм), і тому можуть бути вдало застосовані в різних будівельних проектах, будь то приватний будинок, багатоповерхівка, офісне або комерційне приміщення. Якщо вас цікавить такий кладочний матеріал, як газобетон за низькою ціною, то ви можете замовити його на сайті.

Паркани з газобетону

Сьогодні ринок будівельних матеріалів пропонує масу різних варіантів для зведення парканів, але, незважаючи на це, газобетон здатний скласти солідну конкуренцію і в цій сфері. До переваг газобетонних блоків в даному випадку відноситься їх довговічність, доступна вартість і нескладний монтаж. Однак варто зауважити, що будівля газобетонних зборів вимагає попереднє укладання бетонного фундаменту і гідроізоляцію.

Споруда лазень з газобетону

В силу своїх характеристик газобетон - практично досконалий матеріал для будівництва бань, бо забезпечує високу теплоізоляцію і коштує недорого. Як і в ситуації з парканами, потрібно бетонний фундамент і якісна гідроізоляція, а на кінцевому етапі - обробка всередині і зовні, для чого підійде, наприклад, сайдинг або укладання керамічної плитки. Автоклавний газобетон виробляється виключно на високотехнологічному заводському обладнанні, всі компоненти для газобетону точно зважуються, що підвищує якість. Заводський газобетонон обов'язково проходить автоклави - установки з високим тиском і температурою. Автоклави роблять газобетон міцніше, і зменшують усадку блоків до мінімуму. Геометрія автоклавних газоблоків майже ідеальна, що спрощує процес будівництва.

Висновки В кінцевому підсумку можна зробити висновок, що використання газобетонних блоків вигідно і ефективно відразу в декількох видах будівництва. Відмінні тепло-і звукоізоляційні характеристики, невелика вага, простота монтажу, великий асортимент розмірів і форм, здорова ціна - все це робить газобетон доцільним і фактично універсальним матеріалом, від чого і попит на нього стрімко зростає. Але щоб всі переваги газобетону дійсно працювали, будівництво повинно бути строго за технологією.