Хускварна-шведський виробник пил ланцюгового типу, що виробляє повний спектр обладнання для догляду за садом, дачею, Інструменти та мийки великого тиску. Пили ланцюгового типу Хускварна є одними з кращих в світі, це підтверджують незліченні хороші відгуки про пили від господарів по всьому світу.

Існує окрема категорія пив-підробки Хускварна китайського походження. Ці бензопили не мають до оригіналів ніякого відношення. Відрізнити китайську копію легко: ціна подібного інструменту у багато разів нижче оригіналу, якість пластика і всіх деталей набагато гірше, ніж у моделей збірки США або Швеції.

Акумулятор або бензиновий мотор?

В першу чергу, при підборі моделі необхідно звернути свою увагу на тип живлення пристрою. Пили, що працюють від бензинового мотора, мають високу потужність і, як наслідок – продуктивність. Правда, в роботі вони набагато гучніше, що зменшує комфорт експлуатації. Акумуляторні аналоги мають більш скромними параметрами продуктивності, але зараз впевнено наздоганяють паливні за даним показником.

Автономність обох типів інструменту для саду однакова, але, не варто забувати, що девайси на АКБ все ж прив’язані до джерела електричної енергії.

Важливі переваги акумуляторної техніки для саду-простота запуску і обслуговування. Для включення потрібно тільки вставити батарею в спеціалізований відсік і натиснути кнопку «Старт». Параметр шуму і вібрації також на багато менше. Агрегати виробника зі Швеції укомплектовуються потужними акумуляторами літій-іонного типу, що дає можливість обладнанню працювати довше без перерв. А якщо хочете купити хорошу пилку ланцюгову, переходьте на сайт https://g-shop.ua/.

Так як найпопулярнішими все ще є бензопили, то нижче мова піде переважно про них.

Пристрій бензопили Хускварна

На відміну від бензинових пив інших, не менш популярних виробників, моделі компанії зі Швеції Husqvarna мають досить звичайну конструкцію, що значно полегшує їх ремонт своїми руками. У готовому вигляді на бензопилах шведського бренду можна помітити:

  • Корпус, який в себе включає захисні кришки, що запобігають пошкодженню важливих деталей і механізмів пили;
  • Рукояті — з задньої і передньої сторони, і також ручку на шнурі стартера;
  • Кнопки управління, перемикачі і важіль ланцюгового гальма;
  • Глушник, що знижує параметр шуму під час роботи;
  • Шину і ланцюг ланцюгової пили;
  • 2 окремих пластикових резервуари — для паливної суміші і для масла;
  • Щиток, що захищає праву руку оператора.

Під посиленим корпусом бензопили Husqvarna поміщений Силовий агрегат, карбюратор, стартер і система запалювання. Все залежить від моделі і її вартості, в конструкцію бензопили теж може бути включений ряд додаткових опцій.

Переваги бензопили Хускварна

Неширокий корпус з округленими кутами робить дані бензопили більш комфортними для застосування в різних положеннях і робить легше їх переміщення по стовбуру дерева.

Великий центр ваги бензинових пил Хускварна (хороша развесовка) покращує їх маневрування і вертлявість в самих різних положеннях, тим більше при розкряжуванні і обрізку сучків, що становить 80% всієї роботи з деревом.

Подача повітря-система попереднього повітряного очищення Air Injection™ (ставиться поки тільки на деяких моделях професійних бензинових пил Husqvarna). Ця новітня система застосовує відцентрову силу для попереднього повітряного очищення від тирси до їх потрапляння в повітряний фільтр. Дана система повітряного очищення забезпечує роботу без перебоїв навіть в умовах високої запиленості. Вона також збільшує плавність роботи двигуна, робить менше знос двигуна і розширює інтервали між очищеннями фільтрів бензинових пил Хускварна. Ці бензопили володіють фактично ідеальною фільтраційною системою повітря, яка прибирає до 97% пилу, бруду, тирси ще до того, як повітря доходить до повітряного фільтра (це дає можливість бензинової пилі довше працювати без зниження потужності між чистками повітряного фільтра).

от redaktor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.