Ідеальний квітка виглядає так:

  1. Листя темно-зеленого кольору, гладкі, м’ясисті і ні в якому разі не поламані. Внизу листя такі ж свіжі, як і вгорі, вони не слизькі і не пахнуть гниллю.
  2. Зріз світлий.
  3. Обов’язкова наявність сорочки, бутон напіврозкритий і щільний на дотик, чашолисток щільно прилягає до бутона.
  4. Стебло середньої довжини, прямий, з обрізаними шипами або зовсім без них. Нижня частина, постійно в воді, також не слизька і не смердить.
  5. Еко-упаковка або атласна стрічка, або взагалі відсутність упаковки, оскільки красиві квіти не вимагають зайвих деталей в оформленні.
  6. Квітів у букеті непарну кількість.

Ці правила особливо стосуються вибору троянд, так як саме ці квіти ми даруємо дівчатам найчастіше. Сьогодні ви можете вигідно і швидко купити квіти в Маріуполі на сайті https://roza-azova.dn.ua/.

Вибираючи лілії, бери гілка, на якій розкритий один, максимум два бутона, всі інші повинні бути закриті, так вони будуть радувати цвітінням набагато довше. З розкритих квіток видали пильовики (якщо вони ще на місці), інакше квітка буде виглядати неохайним і брудним.
До речі, лілії і бузок, як не прекрасні, але мають дуже сильний запах, який може спровокувати мігрень або алергію — так що обов’язково переконайся, що твоєї пасії дійсно буде приємно отримати ці квіти в подарунок.

Хіт-парад квітів, які гарантовано довго не в’януть

8 місце: конвалії, дельфініум, клематис (ні, не клімакс). До 5 днів.

7 місце. Вони вистоять майже тиждень: еустома, гіацинт, ірис, лаванда (теж при правильному догляді простоїть кілька днів), конвалії, трахеліум (Не іржати!), Фрезія, бузок, тюльпани, півонія, ірис (деякі сорти і 12 днів стоять), нарцис , анемона, ранункулюси, гортензія, Матіола. Сьогодні ви можете вигідно і швидко купити квіти в Маріуполі.

6 місце: соняшники (живучість до 9 днів).

5 місце: лілії (8 — 10 днів), ромашки (7 — 10 днів), гербери (до 10 днів), дуже свіжі троянда (до 10 днів).

4 місце: флокс (10 — 12 днів),

3 місце: калу (не плутати з калом) (10 — 15 днів; у нас їх дарувати можна, а в Європі — це траурний атрибут), жоржини (до 14 днів), Амаріліс (до 15 днів), гвоздики (до 15 днів ), астра (до 15 днів).

2 місце: орхідея (14 — 17 днів).

1 місце, наш переможець: альстромерія і хризантема (не в’яне до 20 днів). Також в квіткових майстерень додають в букети різного роду сукуленти (простіше кажучи, кактуси), сухоцвіти, бавовна, ягоди та зелень (ці дизайнерські примочки теж гарантовано довго витримують стояння у воді).

Замовити квіти можна за номерами телефонів:

+38-098-388-27-00 (Viber, WhatsApp)
+38-095-388-27-00
+38-063-388-27-00

от Admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.