Компанія «Сонячна енергія» – найсучасніші енергетичні технології в Україні

Новости

Для створення сонячної батареї дослідники нанесли осередки з арсеніду галію на тонку гнучку підкладку за допомогою тимчасового шару, що клеїть, а потім закріпити шари в спеціальній камері при температурі 170 ° С. Металева підкладка служить так само як відбивач фотонів. Ефективність сонячної батареї можна порівняти з уже існуючими, але більш товстими аналогами.

В результаті фотоелемент можна обернути навколо предмета діаметром всього 2,8 мм, що відкриває можливості для використання розробки в різних гаджетах, елементах одягу і т.д. Компанія «Сонячна енергія» – найсучасніші енергетичні технології в Україні, детально сайт узнати можете.

Як перетворити звичайні вікна в сонячні батареї

Щоб звичайне скляне вікно працювало як сонячна батарея, його послідовно покривають спеціальним шаром з плівок, що складаються з вуглецю, водню, кисню, азоту та кількох інших секретних елементів. Цей активний шар поглинає світло, який акумулюють прозорі провідники. Шар плівок прозорий (для цього його в рідкому стані піддають дії низьких температур), тому їм можна покрити будь-яку скляну або пластикову поверхню, зберігши при цьому її прозорість.

Сонячні панелі, встановлені на дахах і стінах будинків і виробляють електрику, вже існують. Однак через низьку енергоефективності витрачені на їх установку гроші виходить окупити лише через 5-11 років. За повідомленням SolarWindows Technologies, їх технологія здатна виробляти в п’ятдесят разів більше енергії, ніж поширені сьогодні сонячні панелі, так що такі батареї зможуть почати приносити прибуток набагато раніше. Подібна ефективність пояснюється тим, що розробка SolarWindows здатна виробляти електрику, поглинаючи не тільки яскравий, прямий, але і тьмяний сонячне світло і навіть світло від лампочок. Крім того, оскільки нові батареї накладаються безпосередньо на вікна, не потрібно шукати в будівлі додаткове місце для їх установки.

Фотовольтаріческій ефект забезпечує перетворення сонячної енергії в електрострум. У процесі бере участь фотоелемент. Коли на нього потрапляють промені сонця, енергія частинок світла поглинається електронами. Вони приходять в рух, і створюється напруга. За таким принципом діють сонячні панелі. Вони влаштовані таким чином, що фотоелементи повернені в сторону сонця і в денний час поглинають його світло.

Панелі зручні у використанні, вони виготовляються різних розмірів. Їх не потрібно захищати від перепадів температур і атмосферного впливу. Пристрої для перетворення сонячної енергії в електричний струм випускають кілька компаній, одна з них – SistineSolar. Її продукція відрізняється тим, що має різні забарвлення і текстуру. У цьому панелі перевершують традиційні, пофарбовані в синій колір. Вони не тільки виконують основну функцію, а й служать елементом оформлення покрівлі.

Компанія Tesla пропонує ще більш прогресивне рішення. Її продукція є матеріал для покриття покрівлі, здатний перетворювати сонячне проміння в електрострум. Продукт являє собою черепицю з функціоналом сонячних панелей. У кожен виріб вбудовані спеціальні модулі. За зовнішнім виглядом і кольором черепиця різна, так що можна вибрати ту, що буде поєднуватися з іншими елементами будинку. Покрівельний матеріал випускається під назвою Solar Roof, і виробник дає на нього нескінченну гарантію.

Для підвищення ефективності сонячної генерації застосовують двосторонні панелі. Вони поглинають прямі і відбиті промені сонця, за рахунок чого ККД підвищується на 30%. На таких панелях працює станція, нещодавно побудована в Європі. Передбачається, що вона буде виробляти 400 МВт * год на рік.

Ще одна незвичайна установка побудована в Китаї. При потужності 40 МВт вона не займає місця на суші, а для Китаю це вагома перевага. Плавуча станція розташовується в водоймі. Вона закриває собою деяку площу води, в результаті знижується випаровуваність. Висока ефективність роботи фотоелементів досягається за рахунок того, що вони менше нагріваються.

Оцените статью