Брендування автомобілів

Брендування авто ВАЗ

Щоб отримати максимальну віддачу від інвестицій у брендування автомобілів, вам потрібно визнати, як найкраще представити свою компанію якісною графікою та як не стати місцевою неприємністю.

В середньому, ми, витрачаємо понад 17 600 хвилин їзди на рік. Близько 86% з нас їздять на роботу або їздять якимось чином на транспорті. Якщо не брати до уваги відсотки, то все це, зрештою, означає, що ми проводимо багато часу в транспортних засобах та навколо них.

Брендування автомобілів

Само собою зрозуміло, що багато підприємств користуються перевагами нашого транспортного засобу та ситуацій, на яких їздять на роботу, і використовують транспортні засоби як рекламу. Просто доїхавши до місця роботи та з місця, реклама транспортного засобу може отримати від 30 000 до 70 000 щоденних відбитків на транспорті. Подумайте про це! Навіть якщо ви не активно читаєте рекламу домобудівників збоку від вантажівки на шляху до роботи, ви стикаєтесь із нею, і десь у потилиці ви підсвідомо визнали цю інформацію. Про технологію читайте на нашому сайті брендування авто.

Якщо ці цифри не переконують вас у потужності обгортки та графіки автомобіля, враховуйте цю статистику. У середньому повне вінілове обгортання коштуватиме від 1500 до 3000 доларів. За даними Асоціації зовнішньої реклами обгортання транспортних засобів коштує менше 44 доларів за мільйон показів, порівняно із зовнішніми вивісками – 3,56 доларів за тисячу показів, а газетна реклама – 19,70 доларів за тисячу показів. Досить значна різниця у вартості, так?

Тепер, перш ніж ви вирішите ляпати магнітну наклейку на вантажівці або обмазувати свій бізнес-фургон гігантською обгорткою, візьміть до уваги ці зауваження та заборони. Якщо у вас ще немає логотипу і ви задаєтеся питанням, що додати до свого, ознайомтесь з цими правилами:

  1. НЕ перевантажуйте свій автомобіль графікою чи інформацією. Зробіть це простим

Подумайте, яка ваша найважливіша інформація. Це повинна бути ваша контактна інформація, назва вашої компанії та основи вашої діяльності. Це не означає перерахування кожної окремої послуги, яку ви пропонуєте, у всьому вашому транспортному засобі, на прикладі кліпарт.

Забагато інформації про обгортання фургонів.

Пам’ятайте, що ви брендуєте свій автомобіль, а не нерухомий об’єкт (і навіть якщо ви брендуєте нерухомий предмет, будь ласка, не робіть цього!) Ваша аудиторія має лише кілька секунд, щоб переварити інформацію. Будьте чіткими та лаконічними. Також обов’язково створіть обгортку, яка відповідає вашому брендингу (тобто використовуйте однакові логотипи, кольори, шрифти тощо). Це допоможе глядачам розпізнати ваш бренд та компанію.

  1. НЕ використовуйте надто квітковий шрифт. ВЖЕ використовуйте шрифт, який можна прочитати здалеку.

Співпрацюючи зі своєю маркетинговою компанією або зі своєю компанією, що друкує / друкує, обов’язково виберіть шрифт, який легко читати здалеку. Хоча вашим першим нахилом є вибір унікального шрифту, вашим потенційним клієнтам буде набагато легше читати більш традиційний шрифт, кажуть Calibri.

  1. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ брендування на бортах транспортних засобів. Пам’ятайте, ваш автомобіль є тривимірним об’єктом.

Ваш автомобіль можна переглядати спереду, з боків та ззаду. Переконайтеся, що важливу інформацію, як-от номер телефону та веб-сайт, можна легко прочитати з боків та ззаду автомобіля.

З іншого боку, пам’ятайте, що не всі транспортні засоби створені рівними. Створюючи обгортку або менші графічні зображення, обов’язково розробляйте дизайн автомобіля, на якому плануєте рекламувати. Деякі аспекти транспортних засобів, скажімо, бампери, певні вікна чи рейки, можуть бути неможливо покрити або в деяких штатах, це може бути навіть незаконно. Обов’язково обговоріть із вашим установчиком обгортки те, що можливо.

  1. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ фотографії низької якості на своєму автомобілі. ВИКОРИСТОВУЙТЕ професійну фотозйомку. Якщо ви вирішили використовувати фотозображення під час брендування автомобіля, будь ласка, використовуйте професійно сфотографовані зображення для нашого дизайну. Навіть якщо ваш службовий транспортний засіб є трохи розумним автомобілем, будь-які зображення, що використовуються для клеймування цього автомобіля, потрібно буде значно збільшити, щоб їх було легко побачити. Нечітке або зернисте зображення на службовому транспорті, чесно кажучи, виглядає непрофесійно. 
  2. НАДІСЛАТИ правильне повідомлення. НЕ плутайте своїх клієнтів.

Якщо ви щось віднімаєте від цієї статті, візьміть до уваги цю пораду. Що стосується брендингу вашого автомобіля, будь то повний пакет або проста вінілова наклейка, вам потрібно створити дизайн, який відповідає вашому бізнесу.

Наприклад, комерційній будівельній компанії можуть просто знадобитися логотип, адреса веб-сайту та номер телефону. Це не обов’язково означає, що ваш дизайн повинен бути “нудним”. Додавання кольорового капюшона або великої графіки – чудовий спосіб виділити ваш будівельний бізнес, залишатися професійним і не надто консервативним.

  1. НЕ будь нудним. Зробіть заяву. Як ми вже згадували раніше, бути професіоналом не означає автоматично нудний дизайн. Тут ви, дизайнер, можете зайти і допомогти вам мислити нестандартно; те, що піднімає інтерес людей, але не збиває їх з дороги, так би мовити.

Нарешті, пам’ятайте, що ви рекламуєте свою компанію. Їдьте добре, підтримуйте чистоту та пишайтеся своїм дизайном. Ваш транспортний засіб відображає напрямки вашого бізнесу – те, як ви їдете та підтримуєте його, вплине на те, як потенційні клієнти розглядають вашу компанію. Тепер скористайтеся пересувними білбордами вашої компанії та рекламуйте правильно!

Оцените статью